להזדקן - ולהישאר מחוברים לסביבה

בית אבות בשרון – איך בוחרים

Share on facebook
Share on whatsapp
בית אבות בשרון

לעתים לא נעים לחשוב על כך, אבל הזמן שעובר, מעמיד אותנו בפני העובדה שאנו לא הולכים ונעשים צעירים וחזקים וכך גם הורינו היקרים והאהובים וגם אנו נצטרך מתישהו לקבל את ההחלטה למצוא עבורם בית אבות מתאים, שיוכל לקבלם ולהעניק להם המשך חיים טובים, מכובדים ובטוחים, כאלו המשלבים חיי חברה עשירים, טיפול רפואי וכמובן יחס חם ואוהב. איך מתחילים את החיפוש אחר בית אבות שכזה ומה חשוב לדעת על בית אבות בשרון? על כך במאמר הבא. 

קבלתם החלטה – מה מכאן? 

עם הזמן אתם רואים את הסימנים, הם כבר לא קלים ולא "מדי פעם". ההורים מבוגרים ומתקשים בביצוע מטלות היומיום וזקוקים להשגחה וטיפול רפואי צמוד. עם כל האהבה של בני המשפחה, אנו חייבים להבין כי לא תמיד אנו יכולים להעניק בעצמנו את הטיפול הדרוש, כמו גם לא את ההשגחה הרציפה על ההורים ולכן, קבלת ההחלטה להעבירם אל בית אבות מתאים – מתבקשת. הבלבול רב וחוסר הידע עוד יותר ולכן חשוב להתחיל ולבדוק את המקום המתאים להם ביותר, מקום שיענה על כל הדרישות באופן מלא. לשם כך, הכנו עבורכם רשימה נקודות בסיסית, עליה תוכלו להוסיף בהתאמה את הנקודות החשובות לכם באופן ספציפי.

מה חשוב לדעת על בית אבות בשרון? 

למיקום בית האבות ישנה חשיבות גדולה אם אתם מעוניינים להגיע לביקור לעתים קרובות ככל הניתן, או לפחות כפי שהייתם נפגשים בעבר ולכן, אם אתם מתגוררים באזור השרון, יהיה זה אך טבעי לבדוק תחילה את בתי האבות הקיימים בסביבה הקרובה, והמתאימים לצרכי ההורים. 

המקום עצמו: לאחר שראיתם, או קבלתם המלצה על בית אבות בשרון, כדאי לבדוק תחילה באתר האינטרנט אודות המקום ולאחר מכן, תאמו פגישה ובקשו לקיים סיור במקום ולבחון מקרוב את המבנים, הגינות, החדרים, המקלחות, הניקיון והאסטטיקה הכללית של המקום. 

הנהלה וצוות המקום: על אלו תקום, או תיפול ההחלטה. לקראת הביקור, העלו על הכתב את כל השאלות/ דרישות / מחשבות שיש לכם בנוגע למקום – צוותים רפואיים, פרא רפואיים- ניסיונם המקצועי, טיפולים שונים המוענקים במקום, פנאי, בטיחות וביטחון, תברואה ועוד. 

מה חושבים בני המשפחה האחרים על המקום. כמו שאומרים "אין חכם כבעל ניסיון" ולכן, אם ניתן, שאלו את בני משפחותיהם, על המקום והחוויה האישית שלהם ונסו להתרשם גם ממצב הדיירים.  

ברוכים הבאים לבית השמש – בית אבות בשרון

אנו מאמינים כי לדיירים שלנו, מגיע הטוב ביותר וכך אנו מתנהלים בכל יום ויום, הן ההנהלה והן הצוותים הרפואיים שלנו. בבית השמש נמצאים דיירים הסובלים מאלצהיימר ודמנציה בדרגות שונות. אנו מתאימים להם תכנית טיפול אישית בהתאם למצבם. בנוסף לזאת, בבית השמש אנו מזמינים גם את חיות המחמד של הדיירים להגיע ולהמשיך לגור איתם, שכן, אלו יוכלו לשמור על מצבם הנפשי החיובי כמו גם הבריאותי ובכלל, בעלי חיים וחיות מחמד בפרט הינם חלק בלתי נפרד ממערך הטיפולים שלנו, מה שהופך את המקום שלנו לשמח ומלא חיים במיוחד. אנו נמצאים מול הפארק הגדול והיפה ברעננה, פנינת השרון. 

אנו מזמינים אתכם ואת בני המשפחה להגיע ולהתרשם מהמקום היפה והחם שלנו, כך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור יקירכם. 

להתראות,

בית השמש. 

ראו גם: מוסד לחולי אלצהיימר