בית אבות בתל אביב

בית השמש הוא בית אבות בתל אביב, הנמצא ליד שפת הים קרוב לחוף ירושלים.

בית אבות בתל אביב בית השמש – בלב העיר

בית אבות בתל אביב מאפשר לדיירים להיות בקשר עם הסביבה המוכרת להם, לצאת לטיילת, לבתי הקפה ולחנויות ולחוש את הדופק הפועם של העיר ללא-הפסקה…

חדר האוכל בקומת הקרקע משקיף לתוך רחוב אלנבי והמולתו, החלונות הם חד-כיווניים והדיירים רואים את כל הנעשה ברחוב, מבלי שהעוברים ברחוב יראו אותם.

בית אבות בתל אביב – על שפת הים

תענוג לשבת ולהביט מבעד לחלון על הנוער ההולך לים ועל העוברים ושבים הנעצרים ליד החלון הנראה מבחוץ כמראה. הדיירים רוצים להיות בבית אבות בתל אביב, בלב העיר, כשהם מחוברים לסביבה העירונית ויחד עם זאת נמצאים באווירה ביתית חמה ורגועה.

אנו שמחים ללוות לטיול בחוץ את אלו שמעוניינים לחוות את תל אביב או ליהנות משהייה בחוץ, בגג או בחצר הירוקה בה נמצאים גם בעלי חיים מפינת החי שלנו. הדיירים מוזמנים גם להביא את חיות המחמד שלהם!
הבית משרת דיירים עצמאיים, תשושים וסיעודיים, החיים בחדרים ליחיד וזוגות.

הצוות הרב-מקצועי של הבית מורכב מרופא, אחיות 24 שעות ביממה, פיזיותרפיסט, תזונאית, עובדות סוציאליות וצוות מפעילים מגוון ביותר. חשוב לנו לספק מגוון של מפעילים ופעילויות כגון עבודה עם בעלי חיים, יוגה, תרפיה בתנועה, פסיכודרמה, חוג לספרות, צפייה מודרכת בסרטים, יצירה, אקטואליה ועוד… בשעות הבוקר ואחר הצהריים. קונצרטים קאמריים מתקיימים מדי מוצאי שבת. בערב שבת, לפני ארוחת הערב אנו מקיימים "קבלת שבת" יחד עם מנהל המקום, יגאל, ועם חזן – דייר המקום. בני המשפחה נהנים גם הם מכך שבית האבות בתל אביב או דיור מוגן משלבים את ביקורם עם יציאה עם יקירהם למיגוון הגירויים התל אביביים מבלי צורך בהסעה.

קרא עוד: בית אבות סיעודי

לבירורים נוספים ופגישת התרשמות לחץ כאן